Dominyka Bodrije

Steigėja | Vadovė
Bakalauras: Politika ir Žmogaus teisės, Esekso universitetas
Magistras: Jungistinė ir Post-Jungistinė psichologija, Esekso universitetas
Podiplominės studijos: Integruotos kūno ir judesio terapijos institutas
Su didele vaikiška svajone pakeisti pasaulį išvažiavau mokytis į Jungtinę Karalystę. Nuo pat pirmo kurso rinkausi psichoanalitikos fakulteto siūlomus modulius, kol galiausiai apsisprendžiau, kad studijas tęsiu Jungistinės psichologijos srityje. Dabar mokslus tęsiu Integruotos kūno ir judesio terapijos institute. Kadangi sunkus mano darbas su savimi neįkainojamai atsipirko, norėčiau įkvėpti tuo domėtis ir kitus. Laisvalaikiu tapau, užsiimu kūrybiniu rašymu, ieškau savęs tyrinėdama judesį ir šokį.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: somatinė psichologija, menai, žmogaus ir sociumo psichika, joga, ezoterika, metafizika, sisteminis mąstymas, įv. asmenybės raidos teorijos, epistemologija, mirtis, religija ir dvasingumas, muzika.

Julija Marija Petrauskaitė

Savanorė | Vadovės pavaduotoja
Bakalauras: Žiniasklaida ir kultūra, Amsterdamo Universitetas

Esu dirbusi ne pelno siekiančiose organizacijose ir reguliariai savanoriauju įvairiose Lietuvos pacientų asociacijose, tad turiu patirties dirbant ties jautriomis temomis, kurioms svarbus žinomumo skatinimas. Neseniai atsiėmiau savo bakalauro diplomą Medijų ir Kultūros programoje Amsterdamo universitete, bet eiti į priekį ir mokytis nesustojau. Domiuosi psichologija, psichosomatika, tradicine lietuvių pagonybe ir papročiais, gilinuosi į vakarų ezoterikos mokslus, religinio meno istoriją. Temos, į kurias gilinuosi: žmogaus teisės bei susijusios socialinės problemos, prekybos žmonėmis problematika.

Marius Vaitaitis

Steigėjas | Plėtros koordinatorius
Bakalauras: Buhalterinė apskaita ir finansai, Esekso universitetas
Nors ir baigiau Apskaitos ir Finansų studijas Esekso universitete, šiuo metu esu duomenų analitikas. Ilgą laiką blaškiausi po Jungtinę Karalystę, Liuksemburgą, tačiau kurį laiką apsisprendžiau pabūti Lietuvoje. Vis tik troškimas įstumti save į nepažįstamą vietą ir suktis kaip išeina dar nėra dingęs. Laisvalaikį praleidžiu bėgiodamas, mokydamasis prancūzų kalbos, gilindamas finansų, duomenų analizės, bei programavimo žinias. Na ir žinoma – šachmatai. Pasibaigus karantinui, prie laisvalaikio galėčiau pridėti BBQ su draugais, ko be galo pasiilgau.
Temos, kurios niekada neatsibosta: technologijos, finansų rinka, lengvoji atletika, bet manau, su tinkamais žmonėmis – nėra nuobodžių temų.

Izabelė Kačinskaitė

Savanorė | Redaktorė
Bakalauras: Žurnalistika, Vilniaus universitetas
Magistras: Tarptautinė rinkodara ir vadyba, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Kai žmonės nori padėti kitiems, dažniausiai stoja į mediciną. O štai aš alpdama vien nuo minties apie adatą, supratau, kad šis kelias – ne man. Taip nusprendžiau tapti tuo, kas galės papasakoti tų žmonių istorijas ar kalbėti apie jiems rūpimus, tačiau dažnai visuomenėje nutylimus dalykus. Tokius kaip psichinė ir emocinė sveikata. Pati gyvendama su nerimo sutrikimu supratau, kaip mažai apie tai kalbama ir kokia stigmatizuota yra psichikos sveikata. Tikiu, kad „Jau Dabar“ gali tapti reikalingu pokyčiu visuomenei keliaujant geresnės emocinės būklės ir drąsos kalbėti apie savo problemos link. Ir džiaugiuosi, kad prisidėdama prie šio projekto pagaliau galėsiu išpildyti savo svajonę padėti žmonėms.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: žmonių tarpusavio santykiai, psichinė sveikata, istorija ir visi negirdėti dalykai.

Martyna Gajauskaitė

Savanorė | IT specialistė
Bakalauras: Informatika, Vilniaus Universitetas

Esu „tiksliukė“ ir mane visada ypatingai žavėjo technologijos. Vis tik įdomiausias mechanizmas man – žmogaus smegenys, tad vos radusi laisvą minutę skaitymui dažnai renkuosi neuropsichologijos tematiką. Džiaugiuosi, kad galiu prisidėti prie projekto, kuris ne tik įdomus, bet ir padeda spręsti šiuolaikiniam žmogui aktualias problemas. Manau, kad „Jau dabar“ skaitytojams siunčia svarbią žinutę, jog nesi vienas, suteikia pripažinimo ir priklausymo bendruomenei pojūtį – manau, kad žmogui tai yra vienas esminių emocinių poreikių.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: muzika, psichologija, astronomija, gamta, sportas ir mokslinė fantastika.

Emilija Būbnytė

Savanorė | Dizainerė
Bakalauras: Multimedijos technologijos, Kauno kolegija

Visada žavėjausi menu ir kiek save pamenu vis bandydavau kažkur atrasti save. Nors ir multimedijos technologijos skamba ne itin meniškai, tačiau būtent šių studijų metu atradau savo kryptį ir tai, ką noriu kurti. Labiausiai specializuojuosi grafikos dizaino srityje, kur susijungia dvi mano aistros - menas ir technologijos. Labai džiaugiuosi gavusi galimybę prisidėti prie tokio projekto, kurio tikslas – padėti žmonėms susitvarkyti su svarbiausiais dalykais – psichologinėmis ir emocinėmis problemomis.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: baimė ir jos iliuzija, emociniai blokai, manipuliacija žmonėmis ir visuomene.

Marek Basłyk

Savanoris | Tinklalapio administratorius
Bakalauras: Įstaigų administravimas, Vilniaus Kolegija

Norintis padėti kitiems – taip mane mato kiti. Mano prioritetai gana aiškūs – man lengviau padėti kitiems nei sau pačiam. Tad išgirdęs, kad organizacija „Jau Dabar“ ieško pastiprinimo, iš karto pasakiau „Ja za!“ (išvertus iš lenkų kalbos – „aš už!“). Kadangi esu linkęs savo laisvą laiką užpildyti įvairiomis veiklomis, o nieko neveikimas yra ne man, labai džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie „Jau Dabar“ veiklos. Jau nuo 2007 metų dainuoju tautiniuose lenkų choruose „Wilija“ ir „Wilenka“. Prieš porą metų pradėjau daug bėgioti tam, kad pagerinčiau savo psichikos sveikatą. Kol kas esu įveikęs 3 maratonus ir planuoju įveikti dar daugiau! Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: informacinės technologijos, plaukimas, dviračių sportai, „Drakonų kovos”, automobiliai, bėgimas, „Marvel“ superherojai, populiarusis mokslas.

Laura Borisevič

Savanorė | Buhalterė
Bakalauras: Buhalterinė apskaita, Vilniaus Kolegija

Aš gana ilgai ieškojau savęs ir ką norėčiau veikti gyvenime. Labai džiaugiuosi atradusi tai, kas man prilipo. Baigiau buhalterinės apskaitos studijas ir jau aštuntus metus dirbu buhaltere. Nors darbas sėslesnis, laisvalaikį leidžiu šiek tiek aktyviau – vasarą važinėju dviračiu, wake'inu, žiemą mėgstu snieglentę, o grilinimo sezonas neužsidaro kiaurus metus.

Kristina Beniušytė

Savanorė | Rinkodaros specialistė
Bakalauras: Ekonomikos inžinerija, VGTU
Magistras: Globali ekonomika, VGTU
Nors karjeros kelią pradėjau nuo skaičių ir analitikos, gilesnis savęs pažinimas atvėrė kur kas daugiau durų. Savo žinių bagažą nuolat pildau kūrybiškumu, psichologija, komunikacija, edukacija. Nenuostabu, kad ir organizacija „Jau dabar“ – artima širdžiai. Džiaugiuosi, kad šiuolaikinė mūsų visuomenė vaduojasi iš stigmų, susijusių su psichikos sveikata, ir vis daugiau žmonių atvirai apie tai kalba. O būdama „Jau dabar“ dalimi ir aš galiu prie to prisidėti.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: psichoterapija, dvasingumas, moteriškumas, knygos, rašymas, įsitikinimai.

Aistė Kelbauskaitė

Savanorė | Montuotoja
Bakalauras: Įstaigų administravimas, Vilniaus Kolegija

Save apibūdinčiau kaip klajojančią sielą, nuolat pasineriančią į keliones be aiškaus plano. Man tai yra būdas pažinti ir kurti save, suprasti pasaulio įvairovę ir įsikvėpti kūrybai, kurią dažniausiai perteikiu video menu. Taip tapau ir „Jau dabar“ komandos dalimi – sedėdama Tailando salos kampelyje, ieškodama, kaip galiu panaudoti savo įgūdžius prasmingiau, užmačiau šią tinklalaidę, ir džiaugiuosi galėdama prisidėti prie tokio stipraus ir aktualaus projekto.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: žmonių tarpusavio santykiai, energija, video menas bei fotografija, kelionės.

Sandra Zinkutė

Savanorė | Dizainerė
Juvelyrika ir dizainas, Glasgow School of Art / Glasgow University

Dizainas ir menas man visada buvo dvi šakos, kurios man leidžia ne tik išreikšti save, bet ir padėti kitiems tai padaryti. Savo veikloje noriu įprasminti žmonių patirtis, padėti į gyvenimą žiūrėti pozityviau ir kurti darbus, kurie asocijuojasi su geromis gyvenimo akimirkomis. Į dizainą žiūriu per plačią prizmę, visada noriu idėjas pritaikyti ir padėti kitiems kurti. Tad ši savanorystė man yra puiki proga panaudoti savo įgūdžius ir žinias, gerinant emocinės sveikatos pasiekiamumą.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: politika, astronomija, mokslinė fantastika, muzika, psichologija. Mano laisvalaikis pripildytas įvairiomis veiklomis – nuo straipsnių rašymo ir skaitymo, iki įvairių sporto šakų.

Džiugas Girijotas

Savanoris | Pagalbininkas
Kompiuterių tinklų inžinerija, Esekso Universitetas

Teoriškai inžinierius, praktiškai – gamtos ir muzikos entuziastas. Laikau save pradedančiuoju keliautoju, todėl reikia daryti pertraukas. Kadangi pertrauką praleisiu nuolatinėje gyvenamojoje vietoje, nusprendžiau bent šiek tiek prisidėti prie šios organizacijos veiklos. Asmeninė patirtis byloja, kad modernus žmogus per šį trumpą gyvenimą patiria nemažai psichologinių ir socialinių iššūkių, todėl gebėjimas skleisti teisingą informaciją bei pozityvizmą – viena iš svarbiausių kiekvieno individo atsakomybių.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: tvaraus gyvenimo pasirinkimai, šiuolaikinio žmogaus pozicija gamtoje, simbolizmas, tikėjimas ir dvasingumas, poezija ir muzika.

Gabrielė Vyšniauskaitė

Burnos higienos bakalauras | Klaipėdos valstybinė kolegija, Podiplominės studijos – skaitmeninė komunikacija
Visada norėjau padėti kitiems, todėl baigiau medicinos krypties studijas, o ne per seniausiai su tuo pačiu tikslu perėjau į skaitmeninės komunikacijos pasaulį. Esu kūrybinga siela, kurią veda noras padaryti pasaulį bent kiek geresniu, todėl džiaugiuosi galėdama prisijungti prie „Jau dabar“ komandos. Be šios organizacijos taip pat savanoriauju gyvūnų prieglaudose. Kai nekuriu ir neįgyvendinu idėjų darbo metu, keliauju po pasaulį arba sportuoju. Tai – pati geriausia terapija mano protui. Temos į kurias gilinuosi: psichologija, astrologija, sapnai ir emocinė pusiausvyra.