Dominyka Bodrije

Steigėja | Vadovė
Bakalauras: Politika ir Žmogaus teisės, Esekso universitetas
Magistras: Jungistinė ir Post-Jungistinė psichologija, Esekso universitetas
Podiplominės studijos: Integruotos kūno ir judesio terapijos institutas
Su didele vaikiška svajone pakeisti pasaulį išvažiavau mokytis į Jungtinę Karalystę. Nuo pat pirmo kurso rinkausi psichoanalitikos fakulteto siūlomus modulius, kol galiausiai apsisprendžiau, kad studijas tęsiu Jungistinės psichologijos srityje. Dabar mokslus tęsiu Integruotos kūno ir judesio terapijos institute. Kadangi sunkus mano darbas su savimi neįkainojamai atsipirko, norėčiau įkvėpti tuo domėtis ir kitus. Laisvalaikiu tapau, užsiimu kūrybiniu rašymu, ieškau savęs tyrinėdama judesį ir šokį.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: somatinė psichologija, menai, žmogaus ir sociumo psichika, joga, ezoterika, metafizika, sisteminis mąstymas, įv. asmenybės raidos teorijos, epistemologija, mirtis, religija ir dvasingumas, muzika.

Marius Vaitaitis

Steigėjas | Plėtros koordinatorius
Bakalauras: Buhalterinė apskaita ir finansai, Esekso universitetas
Nors ir baigiau Apskaitos ir Finansų studijas Esekso universitete, šiuo metu esu duomenų analitikas. Ilgą laiką blaškiausi po Jungtinę Karalystę, Liuksemburgą, tačiau kurį laiką apsisprendžiau pabūti Lietuvoje. Vis tik troškimas įstumti save į nepažįstamą vietą ir suktis kaip išeina dar nėra dingęs. Laisvalaikį praleidžiu bėgiodamas, mokydamasis prancūzų kalbos, gilindamas finansų, duomenų analizės, bei programavimo žinias. Na ir žinoma – šachmatai. Pasibaigus karantinui, prie laisvalaikio galėčiau pridėti BBQ su draugais, ko be galo pasiilgau.
Temos, kurios niekada neatsibosta: technologijos, finansų rinka, lengvoji atletika, bet manau, su tinkamais žmonėmis – nėra nuobodžių temų.

Izabelė Kačinskaitė

Savanorė | Redaktorė
Bakalauras: Žurnalistika, Vilniaus universitetas
Magistras: Tarptautinė rinkodara ir vadyba, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Kai žmonės nori padėti kitiems, dažniausiai stoja į mediciną. O štai aš alpdama vien nuo minties apie adatą, supratau, kad šis kelias – ne man. Taip nusprendžiau tapti tuo, kas galės papasakoti tų žmonių istorijas ar kalbėti apie jiems rūpimus, tačiau dažnai visuomenėje nutylimus dalykus. Tokius kaip psichinė ir emocinė sveikata. Pati gyvendama su nerimo sutrikimu supratau, kaip mažai apie tai kalbama ir kokia stigmatizuota yra psichikos sveikata. Tikiu, kad „Jau Dabar“ gali tapti reikalingu pokyčiu visuomenei keliaujant geresnės emocinės būklės ir drąsos kalbėti apie savo problemos link. Ir džiaugiuosi, kad prisidėdama prie šio projekto pagaliau galėsiu išpildyti savo svajonę padėti žmonėms.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: žmonių tarpusavio santykiai, psichinė sveikata, istorija ir visi negirdėti dalykai.

Martyna Gajauskaitė

Savanorė | IT specialistė
Bakalauras: Informatika, Vilniaus Universitetas

Esu „tiksliukė“ ir mane visada ypatingai žavėjo technologijos. Vis tik įdomiausias mechanizmas man – žmogaus smegenys, tad vos radusi laisvą minutę skaitymui dažnai renkuosi neuropsichologijos tematiką. Džiaugiuosi, kad galiu prisidėti prie projekto, kuris ne tik įdomus, bet ir padeda spręsti šiuolaikiniam žmogui aktualias problemas. Manau, kad „Jau dabar“ skaitytojams siunčia svarbią žinutę, jog nesi vienas, suteikia pripažinimo ir priklausymo bendruomenei pojūtį – manau, kad žmogui tai yra vienas esminių emocinių poreikių.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: muzika, psichologija, astronomija, gamta, sportas ir mokslinė fantastika.

Julija Petrauskaitė

Savanorė | Socialinių tinklų ir marketingo koordinatorė
Bakalauras: Žiniasklaida ir kultūra, Amsterdamo Universitetas

Studijuoju Žiniasklaidos ir Kultūros bakalauro programoje Amsterdamo universitete. Esu dirbusi ne pelno siekiančiose organizacijose ir reguliariai savanoriauju įvairiose Lietuvos pacientų asociacijose, tad turiu patirties dirbant ties jautriomis temomis, kurioms svarbus žinomumo skatinimas. Domiuosi psichologija, senąja lietuvių pagonybe ir papročiais ir gilinuosi į vakarų ezoterikos mokslus.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: žmonių tarpusavio santykiai, žmogaus teisės bei susijusios socialinės problemos, prekybos žmonėmis problematika.

Emilija Būbnytė

Savanorė | Dizainerė
Bakalauras: Multimedijos technologijos, Kauno kolegija

Visada žavėjausi menu ir kiek save pamenu vis bandydavau kažkur atrasti save. Nors ir multimedijos technologijos skamba ne itin meniškai, tačiau būtent šių studijų metu atradau savo kryptį ir tai, ką noriu kurti. Labiausiai specializuojuosi grafikos dizaino srityje, kur susijungia dvi mano aistros - menas ir technologijos. Labai džiaugiuosi gavusi galimybę prisidėti prie tokio projekto, kurio tikslas – padėti žmonėms susitvarkyti su svarbiausiais dalykais – psichologinėmis ir emocinėmis problemomis.
Temos priverčiančios suklusti mano smalsumui: baimė ir jos iliuzija, emociniai blokai, manipuliacija žmonėmis ir visuomene.